Napište, co hledáte

Panadol Duo 20 tablet

Značka: Panadol

Panadol Duo je lék proti bolesti a horečce s paracetamolem a ibuprofenem pro krátkodobou léčbu mírné až středně silné bolesti.

Zobrazit více
Panadol Duo 20 tablet
Panadol Duo 20 tablet
Panadol Duo 20 tablet
Panadol Duo 20 tablet
Panadol Duo 20 tablet
Panadol Duo 20 tablet
203 Kč
163 Kč vč. DPH
Cena za 1 ks: 8 Kč

Produktové kategorie

EAN

5054563197597

Panadol Duo 20 tablet

163 Kč

Obsah Panadol Duo

20 tablet

Charakteristika   Panadol Duo

Bolest ovlivňuje většinu z nás a snižuje kvalitu života.

Ať už jde o bolesti hlavy, migrény, bolesti zubů, menstruační bolesti nebo nepříjemné bolesti při chřipce a nachlazení, vždy hledáme rychlé a účinné řešení.

Panadol Duo je odpovědí na tyto nároky.

Poskytuje rychlou úlevu od bolesti až na 9 hodin¹. Tento lék vám pomůže cítit se lépe a zvládnout každodenní výzvy bez zbytečného trápení.

Panadol Duo síla v jedné tabletě

Panadol Duo - dvojitá síla v jedné tabletě

  • rychlá a silná úleva od bolesti hlavy, migrény, bolesti zubů a menstruační bolesti
  • bojuje s bolestí pomocí dvou léčiv paracetamolu a ibuprofenu, jejichž účinky proti bolesti se vzájemně doplňují
  • dvojitá síla v jedné tabletě: paracetamol tlumí bolest, ibuprofen navíc cílí i na zánět
  • dlouhotrvající úleva od bolesti až na 9 hodin¹
  • vstřebává se již za 5 minut²

Panadol Duo bojuje s bolestí pomocí dvou léčiv

Panadol Duo novinka

Panadol Duo obsahuje dvě účinné látky - paracetamol a ibuprofen .

Ibuprofen patří do skupiny léků známých jako nesteroidní protizánětlivé léky (NSAID), které zmírňují bolest, otok a snižují horečku.

Paracetamol je analgetikum (léčivá látka k léčbě bolesti), které zmírňuje bolest a horečku jiným mechanismem než ibuprofen.

Účinky obou těchto léčiv proti bolesti se vzájemně doplňují.

Panadol Duo se používá ke krátkodobé léčbě mírné až středně silné bolesti, jako je migréna, bolest hlavy, bolest zad, menstruační bolest, bolest zubů, svalová bolest, bolest spojená s nachlazením a chřipkou, bolest v krku a horečka.

Tento lék je vhodný zejména při bolesti, na kterou nepostačuje samotný paracetamol nebo ibuprofen.

Dávkování

Pro dospělé od 18 let:

1 tableta až 3x denně.

Pokud dávka jedné tablety nezmírní příznaky: 2 tablety až 3x denně, pouze pro osoby s tělesnou hmotností 60 kg a více.

Mezi jednotlivými dávkami dodržujte odstup nejméně 6 hodin. Maximální denní dávka 6 tablet (3000 mg paracetamolu, 1200 mg ibuprofenu) - nemá být během 24 hodin překročena.

Užití: zapijte sklenicí vody, užívejte s jídlem kvůli minimalizaci nežádoucích účinků.

Panadol Duo je určen ke krátkodobému použití. Vždy užívejte tento přípravek přesně tak, jak je uvedeno v příbalové informaci nebo jak vám řekl váš lékař nebo lékárník.

¹analgetický účinek při užití 2 tablet

²paracetamol a ibuprofen jsou detekovatelné v plazmě již po 5 minutách

³Panadol je celosvětově nejprodávanější značkou v kategorii systémových léků proti bolesti. Nicholas Hall, duben 2023.

Specifikace

  • Forma
    Tablety
  • Velikost balení
    20 ks
  • Řešený problém
    Migréna
  • Typ produktu
    Na bolest, Na horečku